Binnen het team van het EC Adapt is brede kennis aanwezig over de ontwikkeling van kinderen en de vormgeving van onderwijsleerprocessen binnen Passend Onderwijs. Daarnaast is specialistische kennis aanwezig rondom implementatie van Handelings gericht werken, dyslexie/lezen, rekenen/dyscalculie, school video interactie begeleiding, coaching, communicatieprocessen, taakspel, gedrags- en sociaal-emotionele problematiek,  onderwijsarrangementen S(BA)O,hoogbegaafdheid, NT2,ontwikkelingsperspectief en diagnostiek/advies m.b.t. instroom in het VO m.b.v. NIO/NDT etc.

Bart Kloppenburg

Directie

Bart Kloppenburg MA
directie@ecadapt.nl

Marketing & Communicatie

Sanne Vos
Sanne.Vos@ecadapt.nl
Martin van Noort

Bedrijfsbureau

Drs. Martin van Noort
Martin.van.Noort@ecadapt.nl
Lucy Wisse

NVO Orthopedagoog-Generalist

Lucy Wisse
Lucy.Wisse@ecadapt.nl
Petra van Gaalen

NVO Orthopedagoog-Generalist

Drs. Petra van Gaalen
Petra.van.Gaalen@ecadapt.nl
Petra Hol

NVO Orthopedagoog-Generalist

Drs. Petra Hol
Petra.Hol@ecadapt.nl
Jeanine Drost

NVO Basis-Orthopedagoog

Jeanine Drost, MSc.
Jeanine.Drost@ecadapt.nl
Judith Huizenga

NVO Basis-Orthopedagoog

Drs. Judith Huizenga
Judith.Huizenga@ecadapt.nl
Lotte van Baal

NVO Basis-Orthopedagoog

Lotte van Baal, MSc.
Lotte.van.Baal@ecadapt.nl
Johan Hardeman

NVO Basis-Orthopedagoog

Johan Hardeman, MSc.
Johan.Hardeman@ecadapt.nl
Bettine de Jong

NVO Basis-Orthopedagoog

Bettine de Jong, MSc.
Bettine.de.Jong@ecadapt.nl
Hanneke Maurer

Onderwijspecialist

Hanneke Maurer
hanneke.maurer@ecadapt.nl
Geciel Görtges

Onderwijspecialist

Geciel Görtges
Geciel.Gortges@ecadapt.nl
Tetta Pijlman

Onderwijspecialist

Tetta Pijlman
Tetta.Pijlman@ecadapt.nl

Onderwijspecialist

Erik Timmerman
Erik.Timmerman@ecadapt.nl