Binnen het team van het EC Adapt is brede kennis aanwezig over de ontwikkeling van kinderen en de vormgeving van onderwijsleerprocessen binnen Passend Onderwijs. Daarnaast is specialistische kennis aanwezig rondom implementatie van Handelings gericht werken, dyslexie/lezen, rekenen/dyscalculie, school video interactie begeleiding, coaching, communicatieprocessen, taakspel, gedrags- en sociaal-emotionele problematiek,  onderwijsarrangementen S(BA)O,hoogbegaafdheid, NT2,ontwikkelingsperspectief en diagnostiek/advies m.b.t. instroom in het VO m.b.v. NIO/NDT etc.

Bart Kloppenburg

Directie

Bart Kloppenburg MA
directie@ecadapt.nl

Marketing & Communicatie

Sanne Vos
Sanne.Vos@ecadapt.nl
Martin van Noort

Bedrijfsbureau

Drs. Martin van Noort
Martin.van.Noort@ecadapt.nl
Petra van Gaalen

NVO Orthopedagoog-Generalist

Drs. Petra van Gaalen
Petra.van.Gaalen@ecadapt.nl

Judith Huizenga

NVO Basis-Orthopedagoog

Drs. Judith van Driel
Judith.van.driel@ecadapt.nl

Petra Hol

NVO Orthopedagoog-Generalist

Drs. Petra Hol
Petra.Hol@ecadapt.nl
Jeanine Drost

NVO Basis-Orthopedagoog

Jeanine Drost, MSc.
Jeanine.Drost@ecadapt.nl
Bettine de Jong

NVO Basis-Orthopedagoog

Bettine de Jong, MSc.
Bettine.de.Jong@ecadapt.nl

Johan Hardeman

NVO Basis-Orthopedagoog

Johan Hardeman, MSc.
Johan.Hardeman@ecadapt.nl



Geciel Görtges

Onderwijspecialist

Geciel Görtges
Geciel.Gortges@ecadapt.nl
Tetta Pijlman

Onderwijspecialist

Tetta Pijlman
Tetta.Pijlman@ecadapt.nl
Hanneke Maurer

Onderwijspecialist

Hanneke Maurer
hanneke.maurer@ecadapt.nl

 

En verder is er een nauwe samenwerking met SBO De Twijn. Hiervoor zijn Herma Leusink en Judith van Holland-de Boer (beide Ambulant begeleider PO) door het Regionaal Expertiseteam 'de Twijn' bij EC Adapt gedetacheerd.